Gerda: Strach má veľké oči


Adrián Macho

Nové príbehy obľúbenej veľryby a jej bračeka.

Gerda a Lars veselo plávajú v Rajskej zátoke a každý večer pred spaním si spievajú maminu uspávanku. Je to najkrajšia melódia pod slnkom. Raz im však staručká veľryba Lisbet nasadí chrobáka do hlavy. Vraj ich piesni chýba koniec.

A tak zvedavá Gerda s bratom naberú odvahu, prechádzajú hlbokým oceánom, plytkými morami aj neprebádanými lesmi chalúh a rias, aby našli pokračovanie ich obľúbenej uspávanky. Mala Lisbet pravdu alebo im len natárala báchorky?

Talentovaný slovenský ilustrátor Adrián Macho prichádza s ďalším napínavým dobrodružstvom najobľúbenejšej veľryby Gerdy.

Čítať viac
9,99 € Odporúčaná cena
V predaji

Informácie

Počet strán 32
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 1.11.2019
Formát 215x280 mm
Hmotnosť 0,46 kg
Jazyk slovenčina
Ilustrátor Adrián Macho
Číslo dielu 2
Rady Gerda
EAN 9788056613573
Vek od 3
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Video

Recenzia médii

projekt-psa.sk - Gerda – Strach má veľké oči

Adrián Macho sa svojimi nádhernými ilustráciami dotkne srdiečok nejedného detského čitateľa. Po úspechu prvej časti, ktorá je o hľadaní Gerdinej rodiny, som premýšľala, či sa mu podarí latku, ktorú sám sebe nastavil preskočiť, alebo ju naopak podlezie. Konečný verdikt sa dozviete v recenzii. V prvej časti tejto série pre deti sme mali možnosť zoznámiť sa s veľrybou Gerdou. Recenziu si môžet...

Autor knihy

Adrián Macho

Adrián Macho


Adrián Macho žije a pôsobí v Bratislave. Kreativita a výtvarné techniky ho sprevádzajú už odmala. Študoval umeleckú keramiku na strednej škole v Modre. Dlho sa venoval grafickému designu v reklamných agentúrach a neskôr i na voľnej nohe. Jeho talent sa však najviac prejavil, keď začal ilustrovať. Dôkazom je niekoľko detských kníh, ktoré sa aj vďaka jeho ilustráciám stali bestsellermi. V roku 2018 mu vyšiel autorský debut, detská kniha Gerda: Príbeh veľryby, rovnaký úspech malo aj jej pokračovanie Gerda: Strach má veľké oči.