V Kráľovstve lesných víl


Peter Nagy

i Pripravujeme

Nové dobrodružstvá fantastickej série O princeznej Eleanore!

Kde bolo, tam bolo, boli raz dvaja dobrí kamaráti Eleanora a Rolando. Žili v paláci a boli veľmi odvážni. Jedného dňa prišiel posol z Kráľovstva lesných víl a niesol nedobré správy: „Vážená pani kráľovná, pán kráľ a milá Eleanora, prosíme vás o pomoc. Rieku, ktorá tečie cez naše kráľovstvo, ktosi znečisťuje! Je čierna a šíri sa z nej veľký smrad. Pomôžte nám, prosím.“ A tak sa Eleanora a Rolando pustili do pátrania! Čaká vás ďalší príbeh plný dobrodružstiev, kúziel, zaklínadiel, víl, ježibáb, čarodejníkov a iných rozprávkových bytostí. Naberte teda odvahu a pomôžte Eleanore a Rolandovi vyriešiť záhadu v Kráľovstve lesných víl!
Čítať viac
11,99 € Odporúčaná cena
Expedujeme 22.7.2022

Informácie

Počet strán 48
K stiahnutiu pdf Ukážka.pdf
Dátum vydania 22.7.2022
Formát 163x238 mm
Jazyk slovenčina
Ilustrátor Edita Hajdu
EAN 9788056628904
Vek od 4
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Autor knihy

Peter Nagy

Peter Nagy


Je novinár a za svoju prácu získal Novinársku cenu za inovatívnu žurnalistiku. Jeho kniha My sme tí, na ktorých sme čakali bola ocenená Cenou Dominika Tatarku. Je spoluorganizátorom pochodov Za slušné Slovensko. 
Svoj debut O princeznej Eleanore vymyslel ako rozprávku na dobrú noc pre svoju dcérku. Každý deň sa s ňou vyberá do rozprávkových svetov, známych aj neznámych, plných krásy a fantázie.